Seznam produktů výrobce DIDYMOS

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
    8 400 Kč Možné rezervovat

Lektorský kurz DIDYMOS pro odborný personál i pro nosící rodiče, kteří se rozhodnou vlastní nadšení z prožitého nošení svého dítěte předávat fundovaně dál. Kombinovaný kurz: online výuka 5 x 4 hod.  + jarní jednodenní vázací workshop v Praze Uzávěrka přihlášek: 22.1.2021 Máte otázky? Přidejte se k nám na FB ve skupině Trageschule DIDYMOS - informace o...

8 400 Kč Možné rezervovat

Lektorský kurz DIDYMOS pro odborný personál i pro nosící rodiče, kteří se rozhodnou vlastní nadšení z prožitého nošení svého dítěte předávat fundovaně dál. Uzávěrka přihlášek: 26.10.2020 Covid-19: viz informace níže Máte otázky? Přidejte se k nám na FB ve skupině Trageschule DIDYMOS - informace o lektorských kurzech nošení dětí

8 400 Kč Možné rezervovat

Jste organizace nebo skupina 6-12 zájemců a rádi byste kurz v místě Vašeho pracoviště/bydliště? Nabízím pro Vás kurz na míru, stačí, když navrhnete termín a místo :-).  Lektorský kurz DIDYMOS pro odborný personál i pro nosící rodiče, kteří se rozhodnou vlastní nadšení z prožitého nošení svého dítěte předávat fundovaně dál.

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek